هاکوپیان

برای خرید یک دست کت شلوار شیک، حتما هاکوپیان یکی از بهترین گزینه هاست. در صورت تمایل به خرید اعتباری از فروشگاه های هاکوپیان، ابتدا با لینک سایت هاکوپیان یک پیش سفارش در سایت امروز خرید ثبت نمایید و در مرحله بعد مبلغ مورد نیاز خود جهت دریافت بن خرید از هاکوپیان را به عنوان قیمت تخمینی محصول خود وارد نمایید.


همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و پس از نهایی کردن مبلغ اعتبار نسبت به تهیه و ارسال بن خرید با مبلغ مرود نظر اقدام خواند نمود. این بن یا حواله خرید به منزله پول نقد در فروشگاه های هاکوپیان است و شما میتوانید تا سقف مبلغ حواله از کلیه فروشگاه های این برند در سطح کشور خرید فرمایید و اقساط آن را طبق روال عادی در سایت امروز خرید پرداخت نمایید.

 

شرایط خرید :
۱- تامین، ارسال صحیح کالا یا خدمات بر عهده فروشگاه اصلی است و امروز خرید مسئولیتی در خصوص  کیفیت کالا یا خدمت ارائه شده، نوع و نحوه پشتیبانی و ارائه خدمات و کالا  و کیفیت آن ندارد.
۲- ثبت سفارش به منزله تایید شما برای خرید کالا یا خدمت انتخابی است و بعد از تایید سفارش و واریز پیش قسط ، روند خرید و ارائه کالا یا خدمت آغاز می شود
۳- خدمات پس از فروش و گارانتی ، بر عهده شرکت ارائه دهنده است، امروز خرید مسئولیتی در خصوص ارائه خدمات یا دریافت و ارسال کالا به واحد خدمات بر عهده ندارد.
۴- در صورتی که بعد از خرید، از کالا یا خدمت دریافتی خود ناراضی بودید، مسئولیت تعویض / مرجوعی و رسیدگی به مشکلات احتمالی بر عهده فروشگاه ارائه دهنده کالا یا خدمت است و امروز خرید مسئولیتی در این خصوص ندارد.