این فروشگاه کار خود را در سال 1394 آغاز نموده است. با توجه به رشد اقبال عمومی نسبت به خریدهای اینترنتی، فروشگاه امروز خرید محصولات خود را با تمرکز بر کالاهای دیجیتال و لوازم خانگی سبک، به صورت اینترنتی عرضه می‌کند. اما تمایز این فروشگاه نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی، ایجاد امکان خرید اعتباری آسان و امن برای مشتریان خود است.
با توجه به مشکلات خرید اعتباری در کشور ما و ارائه تضامین گوناگون و اغلب وقت گیر، امروز خرید تلاش کرده با تعریف یک فرایند اعتبارسنجی مناسب و کارا، کالاها و محصولات خود را در اختیار مشتریان محترم قرار دهد، به نحوی که کاربران میتوانند کالای خود را به صورت اینترنتی سفارش داده و در آدرس مورد نظر دریافت نمایند. سپس با شرایط بسیار مناسبی نسبت به پرداخت ماهیانه اقساط خود از طریق وبسایت فروشگاه اقدام کنند.
اگر مدیرعامل شرکتی هستید می‌توانید از این خدمت به عنوان امتیازی برای پرسنل خود استفاده کنید. به عبارت دیگر با عقد قرارداد، مجموعه امروز خرید خرسند خواهد شد که به پرسنل شما خدمت فروش اعتباری ارائه کند. لازم به توضیح است که این خدمت کمترین میزان درگیری را برای شرکت شما خواهد داشت.
اگر در مجموعه‌ای به عنوان نیروی کار مشغول به فعالیت هستید نیزمی‌توانید این پیشنهاد را به مدیران ارشد مجموعه اعلام کنید و هم می‌توانید خودتان با طی فرایند ساده‌ای به جمع مشتریان ما بپیوندید.